Imprezy okolicznościowe


 

W życiu każdego z nas bywają takie imprezy okolicznościowe, które należy odpowiednio celebrować. Można to robić hucznie, kameralnie, wyjątkowo, rodzinnie, z przyjaciółmi, biznesowo, skromnie czy ekstrawagancko.

Decydując się na organizację imprezy okolicznościowej w naszej restauracji zyskujesz nie tylko wystylizowaną dla Twoich potrzeb przestrzeń ale też  pyszne jedzenie i profesjonalną obsługę.

 


Nasza sala mieści do 90 osób z zachowaniem miejsca do tańczenia. Menu jest z Państwem indywidualnie uzgadniane. Koszt przyjęcia jest oczywiście uzależniony od ustalonego menu. Dlatego zapraszamy do bezpośredniego kontaktu. Nie ponosicie Państwo żadnych kosztów związanych z wynajęciem sali, wszystkie koszty własne są wliczone w cenę. Nie pobieramy również opłat za własny alkohol.

 


Dlatego Drodzy Rodzice pomyślcie o nas gdy będziecie chcieli zorganizować imprezę dla swoich pociech. U nas jest ciepło, bezpiecznie i papu jest pyszne.  Pomożemy i doradzimy jak i co podać, aby dzieci o odmiennych  wymaganiach kulinarnych i gustach dostały to czego potrzebują i pragną.  Zapewniamy, że dostaną posiłek najwyższej jakości, świeży, przygotowany z wysokiej jakości surowców.

 


Przyjęcie komunijne dla pociechy przygotujemy zgodnie z Państwa życzeniem. Oferujemy wieloletnie doświadczenie w tym zakresie. Przyjęcie może się składać z obiadu wraz z kolacją lub tylko z obiadu. Bez ograniczenia czasowego. Koszt przyjęcia jest uzależniony od ilości dań, mięs przypadających na osobę. Doradzimy w doborze potraw lub dostosujemy się do Państwa upodobań kulinarnych. Praktycznie nie ma dania, którego nie moglibyśmy na życzenie przygotować.

 


Zbliża się osiemnastka, a Ty dalej szukasz lokalu na zorganizowanie tej jedynej, niepowtarzalnej imprezy? Zapraszamy do SIELANKI !Przygotujemy dla Ciebie salę restauracyjną. Nie będzie dobrej zabawy bez muzyki, dlatego udostępnimy Ci sprzęt grający razem z profesjonalnym  Dj-em. Ważnym elementem każdej imprezy jest dobre jedzenie, dlatego oferujemy Ci menu w różnych opcjach cenowych, dostosowane do smaków i potrzeb Twoich gości.

 


Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka. Kolejne rocznice ślubu od papierowej po diamentową - są doskonałą okazją do świętowania z najbliższymi.

 


Ostatnie pożegnanie bliskiej osoby. Godnie i za przyzwoitą cenę. Realizujemy na bieżąco zamówienia na przygotowanie pożegnań. W przypadku skorzystania ze standardowej oferty jest to koszt 23 zł/ osobę. Cena nie obejmuje ciasta.

 

Powodów do wspólnego spotkania, świętowania i biesiadowania może być wiele. Urodziny, jubileusz, chrzciny, roczek, rocznica, spotkania rocznika, konferencje czy spotkania biznesowe. Jednak najodpowiedniejsze do tego miejsce może być tylko jedno: Restauracja SIELANKA. Dlaczego? Ponieważ każdą Twoja okoliczność zamienimy w niezapomniane i smaczne przeżycie!

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz